Logo Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija
Lithuanian Research Library Consortium

 Pradžia
 Apie LMBA
 Duomenų bazės

eMoDB.LT
Atvira prieiga
Autorių teisės
 Renginiai
 Interneto adresai

LMBA renginių akimirkos - 2011 m.

 

Gomelio (Baltarusija) bibliotekininkų delegacija Lietuvoje
Gomelio (Baltarusija) bibliotekininkų delegacija Lietuvoje


Nuotrauka daryta LR Prezidentūroje Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos minėjimo proga (Nuotrauką darė Dž. G. Barysaitė).
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos minėjimas LR Prezidentūroje

Nuotraukos darytos seminaro ֦Mokslometrijos darbo įrankiai: ką apie juos žinome ir kaip juos naudojame“ metu.
Seminaras "Mokslometrijos darbo įrankiai: ką apie juos žinome ir kaip juos naudojame" Seminaras "Mokslometrijos darbo įrankiai: ką apie juos žinome ir kaip juos naudojame" Seminaras "Mokslometrijos darbo įrankiai: ką apie juos žinome ir kaip juos naudojame"Seminaras "Mokslometrijos darbo įrankiai: ką apie juos žinome ir kaip juos naudojame" Seminaras "Mokslometrijos darbo įrankiai: ką apie juos žinome ir kaip juos naudojame" Seminaras "Mokslometrijos darbo įrankiai: ką apie juos žinome ir kaip juos naudojame"

Nuotraukos darytos LMBA visuotinio narių susirinkimo metu Lietuvos aklųjų bibliotekoje.
LMBA visuotinis narių susirinkimas, 2011 vasario 22 d. LMBA visuotinis narių susirinkimas, 2011 vasario 22 d. LMBA visuotinis narių susirinkimas, 2011 vasario 22 d.LMBA visuotinis narių susirinkimas, 2011 vasario 22 d. LMBA visuotinis narių susirinkimas, 2011 vasario 22 d.

Nuotraukos darytos Vilniaus knygų mugės metu:
Nuotraukos i
š renginio "Elektroniniai mokslo leidiniai: ar mokame jais naudotis?"
Vilniaus knygų mugė 2011 Renginys "Elektroniniai mokslo leidiniai: ar mokame jais naudotis?" Renginys "Elektroniniai mokslo leidiniai: ar mokame jais naudotis?" Renginys "Elektroniniai mokslo leidiniai: ar mokame jais naudotis?" Renginys "Elektroniniai mokslo leidiniai: ar mokame jais naudotis?"

Nuotraukos iš renginio "Atviroji prieiga (Open access): kaip Lietuvos mokslininkai gali būti labiau matomi, skaitomi ir cituojami?"
Renginys "Atviroji prieiga (Open access): kaip Lietuvos mokslininkai gali būti labiau matomi, skaitomi ir cituojami?" Renginys "Atviroji prieiga (Open access): kaip Lietuvos mokslininkai gali būti labiau matomi, skaitomi ir cituojami?" Renginys "Atviroji prieiga (Open access): kaip Lietuvos mokslininkai gali būti labiau matomi, skaitomi ir cituojami?"Renginys "Atviroji prieiga (Open access): kaip Lietuvos mokslininkai gali būti labiau matomi, skaitomi ir cituojami?" Renginys "Atviroji prieiga (Open access): kaip Lietuvos mokslininkai gali būti labiau matomi, skaitomi ir cituojami?" Renginys "Atviroji prieiga (Open access): kaip Lietuvos mokslininkai gali būti labiau matomi, skaitomi ir cituojami?"

Renginių akimirkos, vykusių:
2010 metais
2009 metais
2008 metais
2007 metais
2006 metais
2005 metais
2004 metais
2003 metais
 

Viršus

   

Gedimino pr. 51, 01504 Vilnius. Telefonas, faksas: (8-5) 2398684, el. paštas: lmba [eta] lnb.lt

© 2002- Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija
Atnaujinta 2011 liepos 20 d.